Slider
AKTUÁLNĚ:
Možnost rezervace na přezutí pneu na telefonu +420 603 514 276
Krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce přeje BEST TYRES s.r.o.Velký výběr nových zimních pneu.
Velké skladové zásoby pneumatik Nokian HKPL.
Prodej bazarových pneumatik i disků.
Objednávky přijímáme na tel.č +420 603 514 276
Zima 2018 byla ve znamení exkurze do nové a moderní továrny na výrobu pneumatik Nokian. Kousek od Petrohradu jsme mohli vidět celý proces výroby pneumatik- od surového kaučuku až po nejnovější modely pneumatik NOKIAN.


V roce 2017 jsme se účastnili testování pneumatik NOKIAN HAKKAPELIITTA, které dosahovaly úžasných výsledků i v tak extrémních podmínkách, jako je mrazivé Laponsko.

Na podzim roku 2016 jsme na bratislavském Slovakia Ringu mohli na vlastní kůži testovat finské pneumatiky NOKIAN pod vedením bývalého jezdce Formule 1 Mika Hakkinenem.

Pneu Holeček podpořil Horskou službu ČR v Orlických horáchPneuservis Jaroslav Holeček Hraštice ve spolupráci s firmou Vianor formou daru podpořil Horskou službu v Deštném v Orlických horách. Pan Jaroslav Holeček oslovil náčelníka Horské služby Orlických hor Mgr. Josefa Hepnara a spolu se domluvili na realizaci. Pak už mělo vše hladký a rychlý průběh. Automobil Volkswagen Transporter T5 dostal nové obutí, a to pneu Nokian Hakkapeliitta 9 SUV s hroty. Různé typy hrotů, kterými je pneumatika opatřena, zajišťují stabilní a robustní ovládání automobilu na ledu a sněhu. Pevné aramidové vlákno použité v bočnicích zase zaručuje maximální odolnost pneumatik. Za účasti výkonného ředitele Horské služby ČR Mgr. Jiřího Brožka, náčelníka oblasti Orlické hory Mgr. Josefa Hepnara, obchodního zástupce firmy Vianor pana Romana Janka a majitele pneuservisu Hraštice pana Jaroslava Holečka došlo na provozovně v Hraštici k předání daru a přezutí automobilu Horské služby.

VÍTE, KDE NÁS NAJDETE?

BEST TYRES s.r.o., Pneuservis Hraštice, Hraštice 200, 517 03 Skuhrov nad Bělou

Pondělí 8:30–16:00 | Úterý 8:30–16:00 | Středa Zavřeno | Čtvrtek 8:30–16:00 | Pátek 8:30–16:00


O BEST TYRES - PNEU HRAŠTICE

Naše společnost byla založena v roce 1996, pod názvem Pneuservis Holeček.
Od roku 2018 neseme nový název BEST TYRES s.r.o.
Svým klientům nabízíme odbornou pomoc, tu nejlepší kvalitu a vhodné řešení pro Vaše vozidla.